technológia 

tlačítkový link


Ako funguje čistenie ozónom?

Technológia spoľahlivo ničí až 99,9% existujúcich baktérií, 100% vírusov (aj chrípkových), choroboplodné zárodky, plesne a všetky pachy bakteriálneho pôvodu. Bez zmeny teploty, suchou cestou a staticky, tj. bez rizika poškodenia vašich vecí. Či už vlhkosťou alebo mechanickým pohybom, aký poznáte z klasických čistiarní. Vysoká účinnosť sa dosahuje prúdením ozónu v kombinácii s výlučne prírodnými látkami s antiseptickým a antibakteriálnym účinkom. Využíva sa pritom extrémne silná účinnosť ozónu pri likvidácii baktérií. Ozón sa po fáze čistenia úplne zlikviduje.

Technológia bola úspešne podrobená niekoľkoročnému testovaniu z hľadiska bezpečnosti používania a ochrany zdravia (92 testovacích hľadísk) v renomovanej testovacej organizácii Underwriter’s Laboratories. Je nositeľom certifikátu úplnej bezpečnosti z hľadiska mechanického, elektrického a samozrejme zdravotného, nakoľko narába s ozónom.

Takisto samotná účinnosť technológie a výsledky boli testované a následne certifikované v laboratóriu BioMedco. Prehľad dosiahnutých výsledkov vo forme certifikátov si môžete pozrieť tu.

Máte ďalšie otázky? tlačítkový link

Sani Sport

Schéma procesu čistenia bez mechanického poškodenia